VİNÇ SAT

Sayın ziyaretçimiz vinç alım satımında çözüm ortağı olarak Türkiye’nin en büyük vinç alım satım merkezi Mesut Vinç Galeri’yi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Vinç ve araç üstü ekipman alım satımında 2007 yılından bu yana kazandığımız tecrübeyi, en geniş müşteri portföyünü, Türkiye’nin vinç alım satımında en çok ziyaret edilen WWW.MESUTVİNC.COM sitemizi ve bire bir görüşmelerimizi sizinle paylaşmaktan onur duyuyoruz.

Yapılan analizlerde WWW.MESUTVİNC.COM sitemize Türkiye’nin bütün illerinden ve yurt dışından çok sayıda ziyaretçilerin müracaat ettiği rakamsal ve bölgesel bazda tespit edilmiştir. Vinç alım satımında müracaat edilen kanallarda firmamızın rakipleri arasında 1. sırada yer aldığı istatisklerde mevcuttur. Ayrıca Konya merkezde bulunan 2.el vinç ve yeni vinçleri birebir görebileceğiniz 1000 m² galeri alanımızda gerek yurt içi gerek yurt dışı müşterilerimizi misafir etmekte, doğru bilgiler, güvenilir ticaret, uzman pazarlama ilkemizle gerek vinçlerini satmada gerek vinçlerini almada misafir etmekten onur duyuyoruz.

Gerek yurt içi gerek yurt dışı sayısı yüzleri bulan müşterilerimiz referanslarımızda yer almakta bizimle yaptıkları ilk ticaretten sonra kendilerinin de vinç alım satımında firmamıza referans olmalarından onur duyuyoruz.


Satmak istediğiniz vinç kaç tonluk?
Satmak istediğiniz vincin markası?
Satmak istediğiniz vincin bom sayısı kaçtır?
Tek kırma veya çift kırma olduğunu, hidrolik ve mekanik sayısını belirtiniz.
Satmak istediğiniz vinçte takas düşünüyormusunuz?
Satmak istediğiniz vincin model yılı?
Satmak istediğiniz vincin araç modeli ve markası?
Satmak istediğiniz vinç için istediğiniz fiyat (TL)?
Ruhsat ve Fatura sahibinin adı soyadı:
Telefon numaranız:
Lütfen ekleyeceğiniz görselleri seçiniz.
MESAJINIZ / EKLEMEK İSTEDİKLERİNİZ

Yukarıda bilgilerini verdiğim ürünün sahibi olduğumu, fotoğrafların ve bilgilerin söz konusu ürüne ait ve gerçek bilgiler olduğunu beyan eder, komisyon sözleşmesini kabul ederim.

Söz konusu ürünün fiziken kullanımı, muhafazası, kontrolü şahsıma ait olup, satış bedeline istinaden % 2+ KDV bedelle Mesut Vinç Galeri aracılığı ile pazarlanmasını onaylıyorum.SMS Listemize Kayıt Olun!

Yeni eklenen vinçleri hemen öğrenmek için SMS listemize kayıt olun.